Pomysły na prezenty

Sie 18, 2013 by

Pomysły na prezenty

prezent2Szukanie prezentów to zmora każdego człowieka. Dla tych, którzy nie lubią chodzić po sklepach  i wymyślać kolejnych pomysłów na prezent przygotowaliśmy mały spis najfajniejszych prezentów okolicznościowych.

Pierwszą grupą jest oczywiście alkohol. W tym przypadku pasuje on na każdą imprezę, ponieważ jest to uniwersalny podarunek. Poza tym zakup porządnej butelki z winem czy też wódką jest szybki i przyjemny.

Drugą grupą prezentów są maskotki. Wybór odpowiedniej maskotki zajmuje nam dużo więcej czasu niż alkoholu i w dodatku jest on przeznaczony dla określonej grupy wiekowej.

Trzecią grup prezentów są koszulki i gadżety z napisami. Oczywiście są to świetne podarunki, które pozwalają nam stworzyć koszulkę z czyjąś podobizną lub jego ulubionym powiedzeniem. Minusem takich prezentów jest jednak konieczność czekania na wykonanie konkretnego zamówienia.

Jako kolejne na „warsztat” mogą iść perfumy oraz kosmetyk. Taki prezent zdecydowanie bardziej pasuje do kobiety niż do mężczyzny, w wybranie odpowiednich kosmetyków może zając nam naprawdę wiele czasu.

Ostatnią grupą z prezentami są zestawy upominkowe zwane potocznie koszami z prezentami. W tym przypadku zakup takiego kosza jest banalnie prosty, a możemy mieć pewność, że jego wykonanie będzie bardzo dobre. Poza tym taki do takiego upominku możemy zawsze dorzucić jakiś gadżet spośród tych, które wymieniłem powyżej.

Related Posts

Tags

Share This

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *